Plecy

Marzena Pilarz

Prawniczka z zawodu, Mama trzech Synów. Twórczyni bloga MamaPrawniczka.pl.
Otrzymała Nagrodę Specjalną #PowerInfluencer od magazynu Twój Styl na Gali #Hashtagiroku2022 Jest nominowana w plebistycie Doskonałości Sieci 2022 #PoSwojemu

Prowadzi konsultacje indywidualne -najczęściej z Kobietami na etapie ciąży, macierzyństwa czy powrotów do pracy. Uczy tatów o ich uprawnieniach i przekonuje, jak ważne jest dzielenie się opieką nad dzieckiem. Wspiera przy zakładaniu firm i rozwijaniu biznesów. Pracuje również z firmami, gdzie wdraża procedury, regulaminy, audyty dokumentacji.

Uwielbia przekazywać wiedzę w czasie szkoleń  i webinarów. Stworzyła cykl autorskich warsztatów dla działów HR, szkół rodzenia. Zorganizowałam w ostatnich dwóch latach 52 spotkania online. W czasie licznych szkoleń prawie 6500 uczestników nauczyło się sięga po swoje prawa.

Wspiera bezpłatnie rodziców po stracie dziecka i po narodzinach wcześniaków
Obecnie bardzo szeroko działa w zakresie wdrożenia dyrektywy Work-life-balance, współpracując również nad projektem tych przepisów.

Ukończyła studia na Uniwersytecie Śląskim oraz Podyplomowe Studia z Prawa Medycznego Bioetyki i Socjologii Medycyny na Uniwersytecie Warszawskim.